• Máte dotaz? Volejte +420 222 949 040 nebo +420 734 839 657
 • Výkup

 • Zakoupili jste nové zařízení a nevíte, co dělat se starým? Rozbil se Vám iPhone a již nechcete investovat do jeho opravy? Právě pro Vás jsme spustili výkup přístrojů značky Apple.

  Jak to funguje?  Výkup není žádná věda. Zastavte se u nás na prodejně s Vaším MacBookem, iPhonem či iPadem. Náš technický tým zařízení prohlédne, vyzkouší a následně ocení. Během pár minut poté odcházíte bez starostí s penězi v kapse. Vykupujeme pouze zařízení bez pochybného původu s odhlášeným iCloud účtem.  

  Kolik za svůj iPhone dostanete?  Výkupní cena záleží na několika faktorech. Především pak na celkovém vizuálním stavu, funkčnosti a stavu příslušenství. Pokud například budete chtít prodat svůj použitý iPhone a máte k němu originální příslušenství včetně původní krabice, nabídneme vyšší částku, než-li za iPhone bez dodaného příslušenství. U MacBooků kromě celkového stavu záleží i na velikosti operační paměti, velikosti a typu uložiště a stavu baterie. Přesný odhad však stanovíme vždy až po přezkoumání zařízení naším technickým týmem.

  V případě jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte obrátit na čísle 222 949 040